Thievery na DVD !!!

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Sniper
Akolita
Posty: 150
Rejestracja: 23 sie 2002 22:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Thievery na DVD !!!

Post autor: Sniper »

Dla tych którzy nie mają jak ściągnąć moda a chcieliby pograć w Thiefa Multi ukazało się rozwiązanie. Otóż w Wydaniu Specjalnym GameStar jest Thievery na DVD. W jakiej wersji tego nie wiem ale zawsze Thievery :) Myślę że warto wydać 19,90 zł na ten rarytas ;) To w sumie mniej niż rachunek za modem ;)
GG: 1432377

Sniper
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2068
Rejestracja: 11 sie 2002 21:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: PiotrS »

A gdzie to można w Polsce kupić?
Czy Empiki prowadzą sprzedaż niemieckich gazet growych? Bo to chodzi o takie wydanie?
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3826
Rejestracja: 12 sie 2002 18:07

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: timon »

GameStar ukazuje się w wersji polskiej, sądząc po cenie wymienionej przez Snipera chyba chodzi o tę edycję.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Patologiczny zarazek. Hołota chamska.
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2068
Rejestracja: 11 sie 2002 21:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: PiotrS »

A czy to jest polska wersja tego GameStara, o którym marzy Bukary? :wink:
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sie 2002 10:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: Pablo »

Tak, ja też o nim marzę bo tam jest chyba najlepszy trailer do T3. Sniper twierdzi, że w empiku można zdobyć także niemieckojęzyczną wersję, więc zaglądnę, może będzie :roll:. A co do polskiej wersji to zapraszam na http://www.gamestar.pl.
Pablo
Sniper
Akolita
Posty: 150
Rejestracja: 23 sie 2002 22:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: Sniper »

Od 2003 roku GameStar jest wydawany przez IDG Poland. To już 3 numer :) A co do tego trailera to wyslalem mail z zapytaniem o zawartość DVD do naczelnego tego pisma. Może uchyli rąbka tajemnicy ;)
GG: 1432377

Sniper
Sniper
Akolita
Posty: 150
Rejestracja: 23 sie 2002 22:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: Sniper »

A oto co mi odpowiedziano: "W numerze 04 nie będzie - musieliśmy zamknąć numer zanim się pojawił, ale w 05 znajdzie się na pewno... I to w dodatku - z polskimi komentarzami, którą przygotowaliśmy w porozumieniu z twórcami gry."

Prawda że super :?: :!: :!: :!:
GG: 1432377

Sniper
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sie 2002 17:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Thievery na DVD !!!

Post autor: Bukary »

Sniper pisze:A oto co mi odpowiedziano: "W numerze 04 nie będzie - musieliśmy zamknąć numer zanim się pojawił, ale w 05 znajdzie się na pewno... I to w dodatku - z polskimi komentarzami, którą przygotowaliśmy w porozumieniu z twórcami gry."

Prawda że super :?: :!: :!: :!:

Myślę, że ten komentarz to nie będzie nic specjalnego: powiedzą, że gracz jest Garrettem, że na ekranie jest klejnot (miernik światła) etc.
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
ODPOWIEDZ