Nowy dział ?

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3826
Rejestracja: 12 sie 2002 18:07

Re: Nowy dział ?

Post autor: timon »

Proponuję założyc nowy dział poświęcony Thievery i przenieść tam wszystkie watki z nim związane. Ta gra staje sie coraz popularniejsza a temat zasługuje już na osobny dział.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Patologiczny zarazek. Hołota chamska.
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2068
Rejestracja: 11 sie 2002 21:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowy dział ?

Post autor: PiotrS »

W założeniu ten dział miał być i o tym "...na temat własnych lub cudzych FMs oraz innych projektów". I myślę, że nie ma co szaleć
Natomiast jak tylko ukaże się T3, już chyba nikt nie wątpi, że to nastąpi, dopiszemy wszędzie T3 i utworzymy nowy dział poświęcony nowemu edytorowi, mam nadzieje, że Ion Storm udostępni go. A może nawet wcześniej to zrobimy, zaraz po ukazaniu się DeusEx2, wszystko wskazuje, że to będzie ten sam edytor
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sie 2002 10:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowy dział ?

Post autor: Pablo »

Ale można by pomyśleć o takim przyklejonym temacie jak ma to miejsce z "gracz graczowi poleca". Ogólne informacje dla człowieka, który chciałby w to pograć, co potrzebuje, kiedy gramy i takie tam.
Pablo
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2068
Rejestracja: 11 sie 2002 21:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowy dział ?

Post autor: PiotrS »

Nie, jestem przeciwny zbyt dużej ilości tematów przyklejonych, traci na tym przejrzystość forum. Już możemy się zastanowić nad utworzeniem nowego działu, np. Thief multiplayer który poświęcony będzie wszystkim projektom mpl , w tej chwili Thievery, może Thieves vs Guards a docelowo T3multiplayer.

Co wy na to?



P.S. Podzieliłem temat.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3826
Rejestracja: 12 sie 2002 18:07

Re: Nowy dział ?

Post autor: timon »

PiotrS pisze:.....może Thieves vs Guards........

znowu jestem z Drezna ?
co to jest ?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Patologiczny zarazek. Hołota chamska.
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2068
Rejestracja: 11 sie 2002 21:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowy dział ?

Post autor: PiotrS »

Coś takiego jak Thievery ale nie do UT a do Half Life. Jeszcze w produkcji. http://www.3dactionplanet.com/thief/gvt/
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sie 2002 17:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Nowy dział ?

Post autor: Bukary »

Jestem za stworzeniem nowego działu, bo trochę mnie wkurzają wątki o Thievery w dziale z fanmisjami... ;) :lol:
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 sty 2003 23:21

Re: Nowy dział ?

Post autor: Nivellen »

Podzielam zdanie Timona i Bukarego. Osobny dział dla wszelkich multi będzie wygodny dla sieciowców i nieabsorbujący dla modemowców.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 paź 2002 17:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nowy dział ?

Post autor: Bandit »

Wielkie dzięki PiotrS za nowy temat :D To mi w dużym stopniu ułatwi życie. I brawa dla Timona za to, że odwarzył się zaproponować stworzenie nowego działu. :D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3826
Rejestracja: 12 sie 2002 18:07

Re: Nowy dział ?

Post autor: timon »

Postem póltysięcznym przyjmuje gratulacje. A co mam sobier żałowąć :wink:
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Patologiczny zarazek. Hołota chamska.
ODPOWIEDZ