Śnił się Wam kiedyś Thief?

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 4894
Rejestracja: 29 sty 2008 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Powiększone Life of the Party? A nie było takiej FMki? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 442
Rejestracja: 08 mar 2013 23:14

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: TricksieThiefsie »

Nie mam pojęcia, ale jak dzieje się w nocy, to chętnie ogarnę :) W ogóle będąc w temacie to nie lubię tej zmiany na mglisty dzień w pełnej wersji, ale też mam dużą słabość na punkcie rozgwieżdżonego nieba, więc robi to swoje. No i poza tym jakoś tak klimat jedynki mi się bardziej podobał niż dwójki, a teraz jak pomyślę to demo T2 było bliższe pierwszej części, bez robotów i takich tam. Coś tak czuję, że nie jestem sam w tym sentymencie.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 4894
Rejestracja: 29 sty 2008 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Obrazek
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2408
Rejestracja: 08 sty 2009 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Hadrian »

Winter Edition dodaje po prostu śnieg na mapie. Ale fakt, była misja będąca rozszerzeniem Life of the Party! Był tam nawet motyw ze sterowcem. Postaram się poszukać - jak znajdę to podeślę ;)
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1484
Rejestracja: 22 lis 2006 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Marzec »

Jest sporo misji z gatunku Thieves Highway, może to któraś z tych? Sam z chęcią zagrałbym w taką misję. Ostatnia rozgrywka w Feast of Pilgrims tylko przypomniała mi o smaczkach tego gatunku.

Zawsze jest szansa, że jakaś misja nie jest poprawnie otagowana w bazie - może w którejś brakuje poprawnego tagu. Zachęcam do ewentualnych poprawek po zalogowaniu :)
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2408
Rejestracja: 08 sty 2009 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Hadrian »

Być może chodziło o Complicated Cargo? Pamiętam, że ta misja wykorzystywała teren misji Life of the Party, mocno go poszerzając o nowe lokacje. Wydaje mi się, że była to nawet praca z któregoś konkursu...
Torquemada
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 14 cze 2020 12:34

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: Torquemada »

Może nie do końca na temat, ale żarówka w mojej lampie ma tendencję czasem bardzo lekko migać kiedy powinna być zgaszona (wiem, złe forum, powinnam napisać o tym na elektrodzie), w związku z czym, kładąc się kiedyś spać po grze w TDS, co chwila łapałam się na zerkaniu w sufit, żeby sprawdzić, co to za loot tam wisi. :-D
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 4894
Rejestracja: 29 sty 2008 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Kontakt:

Re: Śnił się Wam kiedyś Thief?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ale miałem pokopany sen. Śniło mi się, że pierwsza misja w TDP było... okradzenie Strazników i ucieczka. Dopiero wtedy przestawaliśmy być jednym z nich. Ukradłem trochę kosztowności i jakąś figurkę. Potem ścigany wbiegłem w portal, aby przenieść się... w przyszłość, w której figurka zmieniła się w moją córkę! Nie, nie była to Lauriel ani nikt znany z gier. Zwykła dziewczyna, bez imienia w tym śnie.
Obrazek
ODPOWIEDZ