Szczepionka

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3826
Rejestracja: 12 sie 2002 18:07

Szczepionka

Post autor: timon »

Dawno już nie wkładałem kija w szprychy.....
Co sądzicie drogie pismaki i wy inne lemingi o awanturze ze szczepionkami, mam na myśli
  • szczepienie swojaków i prominentnych znajomych, ogólnie burdelem w organizacji szczepień;
    kłamaniem "przed kamerami" w sprawie zasad szczepień;
    obawami przed igłą prominentnych bezradnych oficjeli (fragment jajacarski).
Jeśli chcecie pisać o szkodliwości/nieszkodliwiośći szczepionek itp - ostrzegam usnę do innego wątku.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Patologiczny zarazek. Hołota chamska.
Awatar użytkownika
Azirek
Bełkotliwiec
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2004 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Szczepionka

Post autor: Azirek »

Z pierwszej partii 300 tysięcy szczepionek zaszczepiono 50 tysięcy osób. Właśnie przyszła druga partia. Wybuchła awantura, że zaszczepiono 18 osób spoza grupy 0, a nie że nie zaszczepiono 250 tysięcy osób na czas. Zdumiewające jest to, że można wydać miliony na lewe respiratory i maseczki czy niewybory lub ukraść prywatny bank Czarneckiego właściwie bez reakcji, ale za zaszczepienie Jandy podaje się rektora WUM do prokuratury. To jest Polska.
It must be rats
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2631
Rejestracja: 04 sty 2004 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: Juliusz »

Polacy to niezrównoważony emocjonalnie naród, niestety.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3834
Rejestracja: 21 paź 2004 14:55

Re: Szczepionka

Post autor: eLPeeS »

Parafrazując Michasia Dworczyka: "Teoretycznie hipotetycznie możliwe jest nawet szczepienie pięciu miliardów Polaków co pół godziny. Tylko to nie od nas zależy bo nie ma tylu Polaków." I co? Głupio wam teraz? Było się rozmnażać jak partia kazała? Kto teraz będzie "zapierdalać za miskę ryżu" dla Jarka na obiad? Ja sie do tej pory szczepić nie chcialem ale jak żem zobczył że ten komuch Miller siem wyszczepił i ta Janda jedna wstręta to już chcem i sie cipa lgbt5g od Gejtsa nie boje! Nie bedo mi się w kolejke wpindalać!!!!111!one
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 4894
Rejestracja: 29 sty 2008 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Wydaje mi się, że strona oficjalna dostała z plaskacza własną bronią. Chcieli zrobić propagandowe szoł, to część ludzi tego nie łyknęła i wkurzyła się o to, że robi się propagandowe szoł.

Podkreślam słowo "plaskacz". Do uszkodzenia ciała nie dojdzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3826
Rejestracja: 12 sie 2002 18:07

Re: Szczepionka

Post autor: timon »

Ta totalna opozycja nie zna umiaru, uczepiła się posła Giżyńskiego a przecież jemu ta szczepionka się należała jak Emilewicz narty, jak Jarkowi obstawa, jak Matuszkowi-kłamczuszkowi miska ryży, jak....
Na szczęście dwa tygodnie bez wywiadu miną szybko i znów usłyszymy cudowne mądrości posła pisu.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Patologiczny zarazek. Hołota chamska.
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2631
Rejestracja: 04 sty 2004 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Szczepionka

Post autor: Juliusz »

Nie wiem, czy z tymi szczepieniami poza kolejnością, to nie jest jedna wielka paranoja. My jako naród lubimy paranoje. Wpierw 18 (słownie: osiemanstu) ludzi ze świata kultury zaszczepiło się, wierząc w dobre intencje tych, którzy im te szczepienia oferowali. Dyskusje toczyły się tygodniami i chyba nawet ktoś ze stołka za to poleciał.

Teraz słyszę o tym polityku PiS - OK, też nie lubię PiS, ale zarejestrował się ponoć w ramach puli przysługującej pracownikom akademickim. Osobiście wolę, żeby osoby publiczne szczepiły się wcześniej niż te, które tylko siedzą w domach, bo zmniejszą w ten sposób ryzyko roznoszenia wirusa. (mają więcej kontaktu z ludźmi).

O skandalu można by mówić, jak by setki albo tysiące ludzi wykorzystywało sytuajcję, ale na taką skalę bałaganu nie ma.
I chyba lepiej jest, żeby wykorzystać dawki, które inaczej by się mogły zmarnować, niż marnować je, bo każdy teraz będzie zeschizowany tym, co powie opinia publiczna.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3826
Rejestracja: 12 sie 2002 18:07

Re: Szczepionka

Post autor: timon »

Gdyby do kolejki wciskali się ludzie z ulicy nic bym nie powiedział, ale gdy robią to "genetyczni patrioci" czyli politycy pis i inni przedstawiciele wierchuszki to mnie krew zalewa. Najbardziej jednak wkurza mnie, to że traktują to za rzecz normalną i coraz więcej ludzi tez tak sądzi.
Edit:
Jak poseł G. oceniał zaszczepionych aktorów i innych.
Jak to szło z tym Kalim i krowami?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Patologiczny zarazek. Hołota chamska.
ODPOWIEDZ