T2 FM: Bad Debts

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2545
Rejestracja: 17 sty 2005 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

T2 FM: Bad Debts

Post autor: Leming »

Zdaje się, że nie ma tematu o tej fanmisji. Czyżby była aż taka łatwa?

1. W jaki sposób dostać się do mieszkania tego całego Timmsa? Drzwi nie mogę otworzyć, a innego wejścia nie udało mi się odnaleźć.
2. Gdzie użyć klucza oznaczonego jako "Landlord's key"? Próbowałem na chyba wszystkich drzwiach, ale nic nie wskórałem.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lut 2007 09:15
Lokalizacja: Tychy

T2 FM: Bad Debts

Post autor: dario »

Leming pisze:2. Gdzie użyć klucza oznaczonego jako "Landlord's key"? Próbowałem na chyba wszystkich drzwiach, ale nic nie wskórałem.

Są takie jedne drzwi nie daleko [spoil]Coronera[/spoil] tam bodajże to są jakieś baraki straży.
Leming pisze:1. W jaki sposób dostać się do mieszkania tego całego Timmsa? Drzwi nie mogę otworzyć, a innego wejścia nie udało mi się odnaleźć.

A skoro masz już Landlord's Key to klucz do Timmsa jest na [spoil]"wycieraczce"[/spoil]
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2545
Rejestracja: 17 sty 2005 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

T2 FM: Bad Debts

Post autor: Leming »

No to jedziemy dalej.

1. W jaki sposób mam zakończyć tę misję? Wydaje mi się, że muszę wyjść [spoil]tą bramą gdzie rozpoczynałem misję[/spoil], ale nie mam klucza.
2. Do czego służą te glify na ścianie? Zebrałem dwa, glify zniknęły, nic się nie stało. :|
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lut 2007 09:15
Lokalizacja: Tychy

T2 FM: Bad Debts

Post autor: dario »

Leming pisze:2. Do czego służą te glify na ścianie? Zebrałem dwa, glify zniknęły, nic się nie stało.

Chyba do niczego. Mnie w niczym nie pomogły ;)
Leming pisze:1. W jaki sposób mam zakończyć tę misję? Wydaje mi się, że muszę wyjść tą bramą gdzie rozpoczynałem misję, ale nie mam klucza.

Nie. Musisz wyjść inną bramą. [spoil]A klucz znajdziesz na parapecie okiennym w miejscu gdzie dach jest pochyły.[/spoil] [spoil]Tj. chyba odcinek Northquarter.[/spoil]
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2408
Rejestracja: 08 sty 2009 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: T2 FM: Bad Debts

Post autor: Hadrian »

Odświeżyłem sobie tą misję, może ktoś jeszcze pamięta ją...

Otóż po rozpoczęciu misji wpadłem w wir eksploracji i zanim dotarłem do posiadłości lichwiarza, zwiedziłem prawie wszystko co udało mi się znaleźć. Po wizycie w posiadłości lichwiarza i zwrocie akcji w postaci jego zwłok, trzeba udać się do mieszkania Timmsa i tam dowiedzieć się co dalej. Nowe cele kierują mnie do domu zbrojmistrza, w którym już byłem i wszystko obrabowałem. Jednakże cele mi się nie zaznaczyły. Czy to znaczy, że nie dam rady ukończyć misji w ten sposób, czy jednak muszę zrobić coś konkretnego, czego nie zrobiłem?
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1875
Rejestracja: 12 sie 2002 11:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: T2 FM: Bad Debts

Post autor: Paweuek »

Jeśli dobrze pamiętam u zbrojmistrza trzeba znaleźć list. Konkretniej: leżał chyba za łóżkiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2408
Rejestracja: 08 sty 2009 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: T2 FM: Bad Debts

Post autor: Hadrian »

Niestety albo nie to, albo coś jest nie tak z moją misją, bowiem nie znajduję tego :(
ODPOWIEDZ